Skip to content
Logo FM

Podróż do samej siebie

Femina Magna to blog dla kobiet, służąc im w (re-)orientacji w życiu, poszukiwaniu własnego kompasu i wartości samej siebie, opartą na wszechstronnym, holistycznym podejściu zarówno do człowieka, jak systemu i procesu.

Stworzyłam Feminę Magnę, bo z całego serca wierzę, że bez względu na Twój wiek, pozycje społeczną, wykonywany zawód, jako kobieta w jesteś w stanie przejąć kontrolę nad swoim życiem, swoimi sukcesami i szczęściem… więcej niż przypuszczasz!

FM Model Rozwoju

Chodzi więc o świadomy, integralny rozwój ciała, umysłu i ducha w sobie, kulturze i naturze. Ponieważ rozwój na jednej płaszczyźnie korzystnie wpływa na pozostałe płaszczyzny, natomiast zaniedbanie jednego z obszarów może osłabić również inne, z tego powodu w koncepcji integralnego rozwoju przyjmuje się, że optymalne efekty możemy osiągnąć, gdy będziemy dbali o rozwój we wszystkich najważniejszych obszarach: tak więc jako piękna i zdrowa kobieta *CIAŁO*, mądra, aktywna i rozwijająca się zawodowo w wybranym kierunku *UMYSŁ*, kreująca dobre związki, otoczona miłością i szacunkiem *SERCE* i spełniasz się w życiu, podążając swoja własną drogą *DUCH*

Model Femina Magna

Spójrz na swoje życie

Jesteś tym, co cały czas myślisz. To co czujesz i to w jaki sposób reagujesz, nie zależy od tego, co się rzeczywiście wydarzyło, tylko wyłącznie od tego, co Ty o tym myślisz i w konsekwencji – ci Ty z tym zrobisz. 

Spojrz na swoje życie, wszystkie jego aspekty. Czy jesteś zadowolona z tego kim jesteś,  gdzie jesteś, z kim jesteś? Jeśli nie to zacznij myśleć inaczej, tak aby być kim chcesz być, być tam gdzie chcesz być i osiągąć to co chcesz. 

Ja Ci chętnie w tym pomogę!

zmienic-zycie

Pokochaj siebie!

Pokochać siebie jest wyzwaniem na całe życie. Z każdym dniem, miesiącem i rokiem możemy kochać siebie bardziej i bardziej, krok za krokiem odkrywać swoją doskonałą naturę. Potrzebujemy jedynie zaangażowania w mierzeniu się ze swoimi lękami i ograniczającymi przekonaniami. Potrzebujemy rozpoznać swoje najgłębsze pragnienia i podążać za nimi.  

Plan naszej wspólnej podróży można opisać w trzech punktach, od którego zaczniesz, zależy wyłącznie od ciebie.

  • Stwórz wizję siebie samej i swojego życia opartego na miłości, radości, dobrym samopoczuciu i zdrowiu, a następnie konsekwentnie i odważnie ją realizuj.
  • Naucz się umiejętności szczęśliwego i pozytywnego przeżywania swojego życia w każdym momencie.
  • Pokochaj i zaakceptuj siebie taką jaką jesteś, przejmij całą odpowiedzialność za swoje życie i swój los i nie oczekuj od innych niczego.
souful_woman

Moja propozycja dla ciebie

Blog

Piszę ten blog dla Ciebie, bo Cię kocham i zależy mi na Tobie!

Pisanie jest trochę jak opisywanie nie odkrytego koloru. Pisanie stawia pytanie któremu Ty musisz stawić czoła. Ja piszę, Ty czytasz i pomiędzy nami rodzą się pytania, na które Ty i ja szukamy odpowiedzi.

Możesz chcieć wrócić z tymi pytaniami z powrotem do mnie, mówiąc: pokazałaś mi problem, teraz pokaż mi rozwiązanie. Ale ja nie mogę Cię zbawić — tylko pokazać, że potrzebujesz zbawienia. Nie jest Zbawicielem, ale mogę być błogosławieństwem, a rozwiązania mogą przyjść z powstania naszej wspólnoty, wtedy pisanie może stać się komunią — pożywieniem, którym się będziemy się dzielić.

 

Coaching

Coaching dla kobiet to indywidualna pomoc na drodze do ich pełnej realizacji. Spotykamy się  w formie face-to-face lub w formie distance learning via internet, wideo i audio konferencji.

Celem procesu coachingowego jest poszerzenie świadomości, przekroczenie i wyjście poza dotychczas znany teren oraz poszerzenie mapy rzeczywistości. Chodzi o pozytywny transfer w kontekstach, w których Ty sama do tej pory nie uzyskałaś zadowalających rezultatów.

Pamiętaj, że do odkrycia samej siebie potrzebna jest śmiałość, wolność wewnętrzna i prawo do eksperymentu.

Warsztaty

W formie klasycznych warsztatów spotkań opartych na formacie World Café lub Open Space – metod konwersacyjnych służących prowadzeniu dialogu w celu poszukiwania kreatywnych pomysłów – wybieramy się w integralną drogę do samej siebie, w drogę Feminy Magny.

Organizuje na zlecenie  w formie zamkniętej dla wybranych grup, również jako warsztaty w firmach dla liderek zespołów (Leadership for Women) lub w formie otwartej w miarę napływających zgłoszeń. Miejsce  warsztatów w dowolnym miejscu w Polsce lub w wybranych krajach EU. Warsztaty prowadzę po polsku, angielsku i niemiecku.

Przemień swoje ciało, duszę i życie już dziś!

woman yoga
woman telefon

Kontakt

+48 503 658 193

info *@* feminamagna.pl